Повернутися до звичайного режиму
Підписатися на RSS

Відділ наукової роботи

/Files/images/11.jpgЗагальну організацію та координацію науково-дослідної роботи в Дубенській філії Університету «Україна» покладено на відділ наукової роботи.

Відділ здійснює роботу відповідно до Положення про відділ наукової роботи. У положенні визначаються вимоги та засади, правові й організаційні основи проведення наукової та науково-організаційної діяльності в Дубенській філії Університету “Україна” відповідно до Законів України “Про наукову і науково-дослідну діяльність”, “Про вищу освіту” та інших чинних нормативно-правових актів України.

/Files/images/dscn7046.jpg

Основною метою роботи відділу є здобуття професорсько-викладацьким складом та студентами університету нових знань, які є базою для навчальної діяльності; розв’язання комплексних задач у сфері наукового, економічного та інноваційного розвитку.

Основними завданнями відділу наукової роботи Дубенської філії є:
  • розвиток фундаментальних досліджень у галузі природничих, гуманітарних, психолого-педагогічних, соціально-економічних наук з метою їх подальшого використання для розвитку пріоритетних напрямів науки, суспільного розвитку та розбудови економіки країни;
  • виконання прикладних досліджень і розробок з метою ефективного використання і розвитку наукового потенціалу;
  • підтримка існуючих та формування нових наукових шкіл;
  • підтримка наукових досліджень молодих учених та обдарованих студентів;
  • забезпечення підготовки в Дубенській філії кваліфікованих фахівців, науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації на основі новітніх досягнень науково-технічного прогресу;
  • розвиток нових, прогресивних форм науково-інноваційного співробітництва із закордонними і вітчизняними вищими навчальними закладами з метою спільного вирішення найважливіших наукових завдань і розширення використання наукових розробок Дубенської філії;
  • організація інформаційної та видавничої діяльності.

Наукова діяльність включає: фундаментальні та прикладні наукові дослідження і розробки в галузі природничих, гуманітарних, суспільних наук, формами якої є науково-дослідні роботи (НДР); організацію та проведення конференцій, круглих столів, дебатів та участь у них, а також інші роботи, що пов'язані з доведенням наукових і науково-інноваційних знань до стадії їх практичного використання.

/Files/images/фото замок.jpg

На відділ наукової роботи університету покладено реалізацію наступних завдань: координація досліджень; підготовка наукових конференцій на базі університету; організація науково-дослідної роботи; інформування вчених про плани науково-дослідних робіт і наукових заходів в інших вищих навчальних закладах і науково-дослідних установах України та за кордоном, організація планування НДР в університеті та відпрацювання відповідних звітів за основними видами наукової роботи.

Науково-дослідна робота студентів є невід’ємною складовою частиною наукової діяльності Дубенської філії. Організаційною формою наукової роботи студентів є Студентське наукове товариство(СНТ). Основними видами роботи СНТ є: участь у проведенні власних науково-практичних конференцій, круглих столів, участь студентів у конкурсах і олімпіадах, які проводяться МОН України, Управлінням освіти і науки в Рівненській області, участь у конференціях та наукових заходах інших ВНЗ.

/Files/images/фото Едік замок.jpg

E-mail: nauk_viddil@ukr.net

Кiлькiсть переглядiв: 490

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.