Повернутися до звичайного режиму

Кафедра фінансів і кредиту

Кафедра фінансів і кредиту створена у 2006 р. Метою створення випускової кафедри є забезпечення викладання фахових дисциплін напряму підготовки «Фінанси та кредит» та економічних дисциплін інших спеціальностей філії.

Кількісний склад кафедри – 10 викладачів, із них 5 працюють на постійній основі. До викладання кафедра запрошує за сумісництвом 5 викладачів. Серед викладачів кафедри 2 кандидати економічних наук, 2 кандидати економічних наук, доценти та 1 доктор економічних наук, професор.

Дисципліни кафедри забезпечені навчально-методичними комплексами. Крім того, викладачами кафедри розроблені:

Фінансовий аналіз – «Опорний конспект лекцій», «Методичні рекомендації та завдання для виконання контрольних робіт для студентів заочної форми навчання», «Методичні вказівки для самостійної роботи студентів», «Пакет комплексної контрольної роботи», «Методичні рекомендації до виконання курсових робіт».

Місцеві фінанси - «Опорний конспект лекцій», «Методичні рекомендації та завдання для виконання контрольних робіт для студентів заочної форми навчання», «Методичні вказівки для самостійної роботи студентів», «Пакет комплексної контрольної роботи».

Фінансовий менеджмент - «Опорний конспект лекцій», «Методичні рекомендації та завдання для виконання контрольних робіт для студентів заочної форми навчання», «Методичні вказівки для самостійної роботи студентів».

Фінанси - «Опорний конспект лекцій», «Методичні рекомендації та завдання для виконання контрольних робіт для студентів заочної форми навчання», «Методичні вказівки для самостійної роботи студентів», «Пакет комплексної контрольної роботи».

Фінанси підприємств - «Опорний конспект лекцій», «Методичні рекомендації та завдання для виконання контрольних робіт для студентів заочної форми навчання», «Методичні вказівки для самостійної роботи студентів», «Пакет комплексної контрольної роботи».

Гроші та кредит - «Опорний конспект лекцій», «Методичні рекомендації та завдання для виконання контрольних робіт для студентів заочної форми навчання», «Методичні вказівки для самостійної роботи студентів», «Пакет комплексної контрольної роботи».

Бюджетна система - «Методичні рекомендації та завдання для виконання контрольних робіт для студентів заочної форми навчання».

Податкова система - «Опорний конспект лекцій», «Методичні рекомендації та завдання для виконання контрольних робіт для студентів заочної форми навчання»,.

Ринок фінансових послуг - «Методичні рекомендації та завдання для виконання контрольних робіт для студентів заочної форми навчання», «Методичні вказівки для самостійної роботи студентів», «Пакет комплексної контрольної роботи».

Податковий менеджмент - «Опорний конспект лекцій», «Методичні рекомендації та завдання для виконання контрольних робіт для студентів заочної форми навчання», «Методичні вказівки для самостійної роботи студентів», «Пакет комплексної контрольної роботи».

Бюджетний менеджмент - «Опорний конспект лекцій», «Методичні рекомендації та завдання для виконання контрольних робіт для студентів заочної форми навчання», «Пакет комплексної контрольної роботи»

Фінансова санація і банкрутство підприємств - «Опорний конспект лекцій», «Методичні рекомендації та завдання для виконання контрольних робіт для студентів заочної форми навчання», «Методичні вказівки для самостійної роботи студентів», «Пакет комплексної контрольної роботи»

Фінанси зарубіжних корпорацій - «Опорний конспект лекцій», «Методичні рекомендації та завдання для виконання контрольних робіт для студентів заочної форми навчання», «Методичні вказівки для самостійної роботи студентів», «Пакет комплексної контрольної роботи»

Банківські операції - «Методичні вказівки для самостійної роботи студентів», «Пакет комплексної контрольної роботи»

Інвестування - «Опорний конспект лекцій», «Методичні рекомендації та завдання для виконання контрольних робіт для студентів заочної форми навчання», «Методичні вказівки для самостійної роботи студентів», «Пакет комплексної контрольної роботи».

Інвестиційне кредитування - «Опорний конспект лекцій», «Методичні рекомендації та завдання для виконання контрольних робіт для студентів заочної форми навчання», «Методичні вказівки для самостійної роботи студентів», «Пакет комплексної контрольної роботи»

Викладачі беруть активну участь у науково-практичних конференціях, друкують наукові статті у фахових виданнях.

На базі кафедри створена наукова школа за напрямом «Реформування фінансово-кредитної системи і стимулювання економічного зростання в Україні».

Опанування спеціальністю передбачає засвоєння 38 навчальних дисциплін.

Фахівці з фінансів і кредиту можуть призначатися на роботу в :

- фінансових управліннях;

- державних податкових адміністраціях;

- контрольно-ревізійній службі;

- відділах місцевих державних адміністрацій;

- бюджетних установах і організаціях;

- на підприємствах і в організаціях різних форм власності.

Цілями професійної діяльності фінансиста є ефективне використання грошей, інших фінансово-кредитних інструментів у процесі розподілу і споживання, а також застосування методів аналізу та оцінки грошової і фінансово-кредитної політики в умовах ринкової економіки.

У 2011 р. викладачами кафедри спільно із студентами економічних спеціальностей започатковано формування «Експозиції грошей країн світу», де представлені експонати монет та банкнот різних країн та часів. Колекція постійно оновлюється і поповнюється.

Кафедра фінансів і кредиту – активний учасник у громадсько-політичному житті України. Викладачі кафедри вважають найважливішим питанням сьогодні виховання майбутнього покоління нашої держави і докладають всіх зусиль для духовного збагачення молоді, пропагуючи цінність економіки, виховуючи економічну культуру, економічне мислення, формуючи передові погляди, активну життєву позицію.

Забезпечення студентів та викладачів економічного напряму Дубенської філії Університету «Україна» сучасною літературою, періодичними виданнями відбувається за рахунок поповнення бібліотечного фонду, розробки та видання конспектів лекцій, навчальних посібників, іншої методичної літератури, підписки фахових періодичних видань.

Фонд літератури напряму підготовки «Фінанси і кредит» складає 12 тисяч підручників.

Кiлькiсть переглядiв: 136

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.