Повернутися до звичайного режиму

Про нас

Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» функціонує з 1998 року. За цей період одночасно з розвитком базової структури у м. Києві створено по всій Україні розгалужену структуру університету з 25 підрозділів.

За 14 років свого існування університет перетворився на потужний сучасний ВНЗ, який здійснює підготовку бакалаврів, спеціалістів і магістрів із 45-ти спеціальностей. Контингент студентів включно з територіально відокремленими структурними підрозділами складає на сьогодні понад 22 тис. осіб, із них близько 7% становить молодь із особливими потребами.

/Files/images/dybno.png Дубно — місто із 900-річною історією над мальовничою річкою Іквою, значний історичний, культурний та освітній центр Волині. Становлення та розвиток міста нерозривно пов'язані з діяльністю родини князів Острозьких.

Продовжуючи славні традиції Острозьких, дбаючи про належний розвиток освіти, Дубенська міська рада у 2003 році стала співзасновником університету. Для повноцінного та ефективного навчального процесу Дубенська міська рада передала у власність філії приміщення по вул. Шевченка, 14, де ми відсвяткували новосілля у 2005 році.

Дубенська філія як структурний підрозділ Університету «Україна» — перший/Files/images/PIC_0002.JPG вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації на теренах Дубенщини з якісною доступною освітою для сучасної молоді, котра прагне повної особистісної самореалізації на користь суспільства.

Кадрове забезпечення Дубенської філії становить близько 500 працівників професорсько-викладацького, адміністративного та обслуговуючо-технічного персоналу. Навчально-виховний процес здійснюється професорсько-викладацьким складом, який укомплектований високоякісними спеціалістами - практиками, аспірантами, науковцями. З них 8 докторів наук, 35 кандидатів наук. Нині ми здійснюємо підготовку близько 1000 фахівців, при цьому вручили дипломи державного зразка за період свого існування 1696 випускникам, із них 72 особи – інваліди, сироти, діти з соціально незахищених сімей.

В університеті діє гнучка система пільг і знижок в системі оплати за навчання.

Кiлькiсть переглядiв: 102

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.